• Standaard

Kom jij ons team versterken?

Nieuw jaar, nieuwe uitdaging?

Technisch commercieel medewerker (M/V) 40 uur

Wil jij op korte termijn aan de slag bij een jong en ambitieus bedrijf? Beschik jij over twee rechterhanden en kun jij zelfstandig en professioneel werken? Heb je daarnaast ook commercieel inzicht en ben je een baas in (zakelijke) klanten binnenhalen? Dan zijn we op zoek naar jou!

Hoe ziet een werkdag bij Identity Smartphone Reparatie eruit?

Om 09:45 sta jij klaar en zet een heerlijke kop koffie voor jezelf en je collega's. De eerste klanten lopen binnen, jij sprint hierop af; "Goedendag! Waarmee kan ik u helpen?"  Vervolgens luister je naar het probleem van de klant en test je gelijk of het probleem zich inderdaad ook voordoet. Daarna noteer je zijn of haar gegevens in ons klantensysteem en leg je de reparatieprocedure uit. Blijft de klant wachten? Geen probleem, jij zorgt natuurlijk voor koffie en zorgt dat de reparatie binnen de afgesproken tijd klaar is.

Nu begint het echte werk; het repareren. Ben je behendig, secuur, geconcentreerd en kun je netjes werken? Dat komt heel goed uit, want het gaat immers om de telefoon van de klant.
Na de reparatie test je alle functies van de telefoon zodat je zeker weet dat hij weer helemaal werkt.

Afrekenen, accessoires adviseren, een praatje maken. Je krijgt alle ruimte. Klanten met een tevreden gevoel de deur uit laten lopen is waar we naar streven en daar hebben we jouw hulp bij nodig!

Even geen klanten om direct te helpen? Tijd om je commerciële skills in te zetten. Je benadert nieuwe en bestaande zakelijke klanten om de diensten en producten van Identity Smartphone Reparatie te promoten.

Wat wij vragen:

 • Minimaal MBO werk- en denkniveau.
 • Klantvriendelijk en zet altijd een stapje extra voor de klant.
 • Een enorme interesse in techniek & mobile devices.
 • Secuur en gestructureerd werken.Flexibiliteit en werken op zaterdagen.
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal.
 • In bezit van een rijbewijs.Een echte teamplayer.
 • VrijMiBo's en ZaMiBo’s you’re in :)

Wat wij bieden:

 • Marktconform salaris.
 • Afwisselende functie met veel uitdaging.R
 • uimte voor eigen inbreng, initiatieven en ideeën. Daar staan wij altijd voor open. Of je nu een week, een maand of een jaar bij ons werkt. Wij zijn jong en groeien hard en jij bent daarvan een van de motoren!
 • Studies en cursussen worden betaald, we doen alles om samen de beste te blijven.
 • Veel doorgroeimogelijkheden, hoe klinkt manager van je eigen shop zijn?
 • Een bedrijfscultuur waar menig bedrijf jaloers op is.

Is dit jouw droombaan? Solliciteer dan direct en stuur je CV en motivatie naar info@isrshop.nl.


Nieuws

 • Kom jij ons team versterken?

  Nieuw jaar, nieuwe uitdaging? Technisch commercieel medewerker (M/V) 40 uu...

  Lees meer
 • Refurbished iPhone X vanaf €799,-

  Refurbished iPhone X vanaf €799,-

  Lees meer
Meer nieuws
 • Over ons

  Over ons

  Wij voeren alle reparaties uit aan alle merken smartphones en tablets. Reparatie aan huis
  of kantoor.

  Lees meer
 • Uw voordelen

  Uw voordelen

  Vakkundige reparatie zodat uw telefoon
  als nieuw is. Originele onderdelen, klaar terwijl
  u wacht.

 • Maak een afspraak

  Maak een afspraak

  Maak direct een afspraak zodat uw toestel snel gerepareerd kan worden. Reparatie aan huis of op kantoor is ook mogelijk.

  Klik hier

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.